e-mail: info@grlla.com.pl / tel: 605 225 004
 
hiszpański

¡Buenos días!

Obecnie dla skutecznego działania na rynku pracy bardzo istotna jest znajomość języka obcego, dlatego też dużym zainteresowaniem cieszą się szkoły oferujące naukę hiszpańskiego. Bez względu jednak na ten fakt sporą popularnością ciągle cieszą się biura tłumaczeń, do których zwracają się klienci, gdy chcą mieć pewność, że przekład tekstu lub konferencji na język hiszpański będzie opracowany na czas i rzetelnie.

Nasze biuro zapewnia klientom wszechstronną ofertę usług tłumaczeniowych na najwyższym poziomie, realizowanych przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów w przystępnych cenach. Przedstawiamy ofertę dotyczącą tłumaczeń pisemnych i ustnych, specjalistycznych, marketingowych, audiowizualnych i wielu innych. Reagujemy na wszelkie potrzeby i wymagania naszych klientów, wykonując tłumaczenia i inne usługi językowe na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie współpraca gospodarcza z Madrytem, Barceloną oraz innymi ośrodkami Półwyspu Iberyjskiego jest niezwykle ożywiona, stąd bardzo możliwe, że niebawem w korespondencji biznesowej będzie dominować język hiszpański, a wyrażenia buenos días czy gracias zaczną funkcjonować tak samo często jak np. good morning czy thank you. Z tego też względu polecamy Państwu sprawdzenie naszej oferty.

Będąc profesjonalnym biurem tłumaczeń, zapewniamy także kompleksową obsługę zleceń w innych językach. Oprócz angielskiego i hiszpańskiego wykonujemy również rzetelne, realizowane na czas tłumaczenia z francuskiego, niemieckiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiegoi wielu innych. Wykonujemy profesjonalne zlecenia lokalizacji witryn internetowych, tzn. ich tłumaczenia połączone z dopasowaniem wersji obcojęzycznej do obowiązujących w danym kraju wymogów formalnych, marketingowych, kulturowych i społecznych. Współpracujący z nami doświadczeni tłumacze dokładają wszelkich starań, by przygotować dla Państwa jak najlepsze przekłady, a nasze kompetencje, otwartość i profesjonalizm bez wątpienia spełnią Państwa wymagania. Gorąco polecamy Państwu nasze kompleksowe usługi translatorskie!