e-mail: info@grlla.com.pl / tel: 605 225 004
 
tłumaczenia Opole

Szybko, profesjonalnie, terminowo

To wiodące reguły, według których wykonujemy dla Państwa profesjonalne tłumaczenia na najwyższym poziomie merytorycznym i językowym. Zespół biura tworzą wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze dbający o dostarczenie Państwu najwyższej jakości usług.

Zakres oferty opolskiego biura tłumaczeń
 

Nasze biuro tłumaczeń, działające na terenie miasta Opole, wykonuje tłumaczenia pisemne. Podejmujemy się tłumaczeń zarówno tekstów specjalistycznych: prawniczych, ekonomicznych, reklamowych i innych (umowy, analizy ekonomiczne, teksty marketingowe), jak i treści użytkowych (listy, e-maile, teksty piosenek, referaty, przemówienia itp.). Fachowo przygotowujemy się do realizacji każdego tłumaczenia, nawiązując współpracę z radcami prawymi, wykładowcami akademickimi i innymi specjalistami z branży, której dotyczy zlecone nam tłumaczenie. Dzięki temu każdy nasz tłumacz może dobrać najbardziej adekwatne słownictwo i właściwe sformułowania wymagane w tłumaczeniu oraz zyskuje niezbędną wiedzę w dziedzinie, której będzie dotyczyć przekład.

Podejmujemy się także realizacji usług z zakresu lokalizacji stron internetowych, tzn. dostosowania ich treści do lokalnych wymogów. Wybierając nasze usługi, zyskują Państwo pewność, że zlecone nam tłumaczenie zostanie wykonane z najwyższą dbałością o końcowy efekt.

W ofercie naszego biura znajdują się również usługi dotyczące tłumaczenia ustnego. Dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu tłumaczeń słowa żywego z różnych dziedzin zapewniamy wysoki poziom realizacji takich zleceń. Prowadzimy tłumaczenia konferencyjne, kabinowe i szeptanki, symultaniczne oraz konsekutywne. Ponadto oferujemy bezpośrednie tłumaczenia audiowizualne filmów, seriali, spotów reklamowych, gier komputerowych, różnych treści internetowych i innych. Oferujemy również kompleksową ofertę dotyczącą audiodeskrypcji, realizacji napisów do filmów oraz wszelkich udogodnień dla osób niewidomych oraz niesłyszących.

Celem naszych działań jest zadowolenie klienta. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi tłumaczeń w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, portugalskim, włoskim i wielu innych.

Opole to miejsce, w którym funkcjonuje nasze biuro tłumaczeń, tym niemniej poprzez niniejszą witrynę zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów z całego kraju. Wykonujemy szybką oraz bezpłatną wycenę oraz oferujemy atrakcyjny cennik naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!