e-mail: info@grlla.com.pl / tel: 605 225 004
 
tłumaczenia pisemne

Profesjonalne usługi translatorskie - tłumaczenia pisemne naukowe i nie tylko

Zamierzają Państwo leczyć się za granicą i wymagana jest wersja dokumentów medycznych w języku obcym? Pojawia się potrzeba skorzystania z zagranicznych materiałów naukowych? A może Państwa firma zamierza współpracować z zagranicznymi kontrahentami i niezbędne będzie profesjonalne tłumaczenie korespondencji biznesowej i dokumentów? W każdej z wymienionych okoliczności warto skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza, który szybko i kompetentnie dokona precyzyjnego tłumaczenia.

Biuro tłumaczeń zachęca Państwa do podjęcia współpracy w zakresie profesjonalnych tłumaczeń specjalistycznych.

W ramach naszej oferty wykonywane są tłumaczenia prawnicze, medyczne, ekonomiczne, techniczne, marketingowe, stron internetowych oraz inne. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów realizacji Państwa zlecenia. Nasze biuro posiada kadrę doskonale wykształconych i doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w dziedzinie, której dotyczyć będzie tłumaczenie. Ponadto utrzymujemy kontakt z fachowcami różnych specjalności: lekarzami, radcami prawnymi, inżynierami, wykładowcami akademickimi, specjalistami administrującymi strony internetowe, którzy wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem, aby zaoferować Państwu jak najlepsze merytorycznie oraz stylistycznie tłumaczenia.

Wykonując każde tłumaczenie – prawnicze, specjalistyczne czy medyczne, kierujemy się dokładnością oraz ścisłym dotrzymywaniem terminów. Niezmiernie cenimy zaufanie, którym obdarzają nas Państwo, zlecając nam wykonanie tłumaczeń. Jako profesjonaliści jesteśmy świadomi, że dla naszych Klientów bardzo istotne jest, aby tłumaczenie było wykonane i precyzyjnie, i terminowo. Z tego też względu wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością. Zapewniamy stuprocentową poprawność wykonywanego dla Państwu przekładu, a ponadto służymy fachowymi konsultacjami odnośnie wszelkich pytań bądź wątpliwości. Gwarantujemy także zachowanie bezwzględnej poufności w zakresie wszystkich otrzymanych do tłumaczenia materiałów.

Oprócz profesjonalizmu i terminowości wykonywanego tłumaczenia zapewniamy również atrakcyjne ceny. Poznań to miasto, w którym funkcjonuje nasze biuro, jednakże poprzez niniejszą stronę polecamy nasze usługi tłumaczenia oferentom z całego kraju. Zlecenia przyjmujemy telefonicznie, przez łącza internetowe (e-mail) lub osobiście w siedzibie naszego biura. Zapraszamy.