e-mail: info@grlla.com.pl / tel: 605 225 004
 
tłumaczenia Poznań

Profesjonalna i kompleksowa realizacja usług translatorskich

Nasze biuro zapewnia Państwu solidne i profesjonale tłumaczenia w Poznaniu. Wykonujemy wszechstronne, rzetelne i terminowe zlecenia translatorskie, które na pewno spełniają wszelkie wymogi pod względem merytorycznym i językowym. Kadra tłumaczy naszej firmy zapewnia najwyższe standardy realizacji zleceń.

Zlecone tłumaczenia wykonujemy sprawnie i w nowoczesnej formule, realizując swoje usługi nie tylko w tradycyjnej stacjonarnej formie, lecz również przez Internet, dzięki czemu oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. To także możliwość nawiązania bezpośredniej komunikacji z zatrudnianymi tłumaczami, którzy podejmą się wykonania Państwa zleceń, kiedy tylko będzie to potrzebne. Poznań to miasto, w którym zlokalizowana jest główna siedziba firmy. Za pośrednictwem niniejszej witryny Państwa zlecenia i zapytania docierają do nas w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w którym się właśnie Państwo znajdują.

Sprawne działanie poznańskiego biura tłumaczeń

Wyróżnia nas szybkie i profesjonalne działanie oparte na jasnych zasadach. Zapewniamy sprawną i niezobowiązującą wycenę usług tłumaczeniowych. Po otrzymaniu od Państwa akceptacji warunków zlecenia tłumacze naszego biura przystępują do jego realizacji. Wykonujemy tłumaczenia między takimi językami, jak angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, rumuński, ukraiński i rosyjski. Każdy tłumacz zatrudniany przez nasze biuro w Poznaniu to specjalista w swojej dziedzinie.
Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty naszego biura w Poznaniu lub wyceny. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.