e-mail: info@grlla.com.pl / tel: 605 225 004
 
tłumaczenia ustne

Ustne usługi translatorskie - tłumaczenia symultaniczne i konferencyjne

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń realizujemy kompleksowe tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne przez profesjonalnych oraz doświadczonych tłumaczy. W zakresie profesjonalnego tłumaczenia obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencje, narady, zebrania zarządu, eventy, wizyty gości zagranicznych, negocjacje handlowe oraz inne wydarzenia i imprezy, które wymagają obecności i pracy tłumacza ustnego. Zapewniamy, iż każde obsługiwane przez nas tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne i konferencyjne będzie prowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym. Jako biuro tłumaczeń mamy swoje siedziby w Poznaniu i Opolu, ale swoje usługi oferujemy osobom prywatnym i firmom na terenie całego kraju.

Dlaczego warto zlecić nam tłumaczenia symultaniczne?

Naszym kluczowym atutem jest profesjonalny zespół rzetelnych zawodowych tłumaczy o wysokich kwalifikacjach do prowadzenia tłumaczeń z różnych dziedzin, m.in. takich jak prawo i sądownictwo, ekonomia, marketing i wiele innych. Każde otrzymane zlecenie poprzedzają właściwe przygotowania, poszerzające naszą wiedzę odnośnie zagadnień, które objęte będą tłumaczeniem. Ma to na celu zyskanie orientacji w tematyce spotkania i zapewnienie Państwu komfortowej i precyzyjnej komunikacji z zagranicznym kontrahentem. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin w tym w zakresie prawa, informatyki czy wykładowców różnych dyscyplin akademickich, którzy służą nam pomocą w profesjonalnym przygotowaniu się do określonego zlecenia. Nasi tłumacze uczestniczyli jużw spotkaniach i konferencjach na terenie całego kraju, w tym w Poznaniu, Opolu, Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze.

Zatrudniani przez nas tłumacze posiadają gruntowne wykształcenie językowe i translatorskie nabyte podczas studiów na uznanych uczelniach. Co równie istotne, są to osoby o wysokiej kulturze osobistej, których misją jest dyskretna pomoc i asysta służąca jak najlepszej komunikacji międzyjęzykowej. To zasługa ich dużego doświadczenia w tłumaczeniach symultanicznych, które zdobyli w czasie współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Zdobyta w ten sposób wiedza oraz umiejętności zapewniają sprawną współpracę i gwarantują Państwa zadowolenie z realizowanych usług tłumaczenia symultanicznego, tak w przypadku tłumaczeń konferencyjnych podczas spotkań biznesowych, jak i sympozjów naukowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obejmującą tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, liaison, a vista i inne. Polecamy również usługi wykonywane przez nasze biuro w zakresie specjalistycznych tłumaczeń pisemnych, dotyczących różnych dziedzin, tłumaczeń audiowizualnych, jak również wszelkich innych zleceń dotyczących przekładów. Poznań i Opole to miasta, w których funkcjonują nasze oddziały, ale za pośrednictwem tej właśnie witryny nasze profesjonalne usługi translatorskie wykonujemy również na terenie całej Polski.